KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156384
nr 1415 6384
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 49x69cm, yttermått inklusive ram: 54x74cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:28:26
150 kr